Destech Internet Hizmetleri, Web Tasarımı Antalya
Menü
0 850 532 2 337 (DES)


Pratik Web

Web sitesi sahibi olmak isteyen işletmeler için hızlı ve pratik çözüm

Pratik Web Sitesi ile firmanızı,ürünlerini ve hizmetlerini kolay,hızlı ve verimli şekilde tanıtabilirsiniz.

Pratik web sitesi,ziyaretçi alışkanlıklarını göz önünde  bulundurarark anlaşılır,şık bir tasarım yapısına sahiptir.

Bilişim uzmanlığı yada web tasarımı bilgisine gerek kalmadan,basit ve kullanışlı yönetim ekranlarını kullanarak web sitenizdeki metin,ürün bilgisi ve fotoğrafları güncelleyebilirsiniz."Pratik Web Sitesi" Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun gerektirdiği yeterliliklere sahip bir uygulamadır.

Ayrıca günümüzün en popüler arama motoru Google'de arama sonuçlarında öncelikli yer almaya yönelik gerekli altyapıyı barındırmaktadır.

Facebook,Twitter,You Tube hesaplarınaza bağlantılar gerçekleştirerek  ürün hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz

Google Analytics ile web sitenizin ziyaretçi istatistiklerini izleyebilir ve raporlayabilirsibiz.

Detaylı Bilgi için : pratikwebsitesi.net


Yedi24 Dükkan

"Ürünleriniz internet üzerinden tanıtım ve pazarlayın!"

Ürünlerinizi ve işletmenizi internet üzerinden etkin bir şekilde tanıtabilir, E- Ticaret'e başlayabilirsiniz.

Tüm ürün kategorilerinizi ve ürün detaylarınızı tanımlayarak bir e-ticaret uygulamasının yanında kullanışlı bir ürün tanıtım sitesi oluşturabilirsiniz.

Aıcı alışveriş akışıyla ziyaretçileriniz sepete ekleme ve sipariş süreçlerini hızlıca gerçekleştirebilir , Üyelik gerektirmeyen misafir alışverişi kavramıyla hantal üyelik süreçlerini aşabilirsiniz.

Bilişim uzmanlığı yada web tasarımı bilgisine gerek kalmadan basit ve kullanışlı yönetim ekranlarını kulllanarak e- ticaret uygulamanızdaki metin , ürün bilgisi , fotoğraflarını güncelleyebilirsiniz.

"Yedi 24 Dükkan" Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun gerektiği yeterliliklere sahip bir uygulamadır.

E-ticaret uygulamanızı günümüzün en popüler arama motoru Google'da arama sonuçlarında öncelikli yer almaya yönelik gerekli altyapıyı barındırmaktadır.
Facebook , Twitter , Youtube hesaplarınıza bağlantılar gerçekleştirerek ürün ve hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için : www.yedi24dukkan.com


Pratik Emlak

"Emlak alanında faliyet gösterenler için pratik web sitesi"

Pratik Emlak Sitesi ile firmanızı tanıtarak aynı zamanda satılık & kiralık dairelerinizi internet siteniz üzerinde gösterebilirisiniz.

Bilişim uzmanlığı bilgisine gerek kalmadan,basit ve kullanışlı yönetim ekranlarını kullanarak web sitenizdeki metin,ürün bilgisi ve fotoğrafları güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca Google'de arama sonuçlarında öncelikli yer almaya yönelik gerekli altyapıyı barındırmaktadır.
Facebook,Twitter,You Tube hesaplarınaza bağlantılar gerçekleştirerek  ürün hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz

Detaylı Bilgi için : www.pratikemlaksitesi.net


Toplu Mailling Hizmeti


Web Tabanlı Özel Uygulamalar