Destech Internet Hizmetleri, Web Tasarımı Antalya
Menü
0 850 532 2 337 (DES)


Son Projelerimiz


Konyaaltı Belediyesi web sitesi yenilenerek yayına girdi. www.konyaalti.bel.tr adresinde yayınlanan yeni site Destech taafından hayata geçirildi.Ülkemizde de prostat kanseri, mesane kanseri ve böbrek kanseri başta olmak üzere ürolojik hastalıkların birçoğunda 1000’in üzerinde vakadan oluşan deneyimi ile laparoskopik cerrahiyi başarı şekilde gerçekleştirmeye devam etmekte olan Prof.Dr. Tibet Erdoğru'nun web sitesi (www.tibeterdogru.com) yayına girmiştir.

Marmaris konuşlu Fiesta Travel dünyanın belli başlı turizm ülkelerinde havaalanı transferi yapmak üzere www.publictransfer.com sitesini hayata geçirdi.

Tasarımı ve altyapısı Destech tarafından hayata geçirilen projede Ülke ve şehir seçiminden sonra ziyaretçiler hangi noktaya gideceklerini ya da hangi noktadan havaalanına ulaşacaklarını belirliyor ve ödemelerini de on-line olarak yapıyorlar.

Şimdilik Türkiye, Mısır ve Portekiz deki bazı şehirleri kapsayan hizmet ağı yakın gelecekte Yunanistan, İspanya, Rusya başta olmak üzere farklı ülke ve şehir havalimanları için de hizmet vermeye başlayacak.

 

Türkiye'nin en büyük ilk 500 firması içinde yer alan Yörükoğlu digital alanda hizmetlerini Destech'den sağlamaya başladı.

Yapaılan anlaşma çerçevesinde www.yorukoglusut.com.tr adresinde yayınlanmakta olan ana site baştan yenilendi. Firmanın ihracata dönük markası olan ve İngilizce ve Arapça dillerinde yayın yapan www.alyasut.com.tr hayata geçirildi.

Yörükoğlu'nun tüketici kitlesi ile digital ortamdaki buluşma noktası ise başta Facebook sayfası olmak üzere Sosyal Medya araçları olmaya başladı.

Şirketin Facebook sayfası yapılan tanıtım kampanyaları neticesinde ilk 1 ay içinde 3400 kişi tarafından beğenildi.