E-Ticaret Çözümleri

Ürünlerinizi web sitenizde ve online pazar yerlerinde satın.

E-Ticaretin hacmi dünyada ve ülkemizde gün geçtikçe artıyor. Sizinde online olarak satılabilecek ürün yada hizmetleriniz varsa e-ticarete başlamak için doğru zaman şu an.

E-ticaret yapabileceğiniz web siteleri, online pazar yeri entegrasyonları ve tüm operasyon süreçlerinin danışmanlığı konusunda hizmet vermekteyiz.

E-ticaret danışmanlığı ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Bize Ulaşın

E-Ticaret Hizmetleri & Danışmanlığı

Fizibilite

E-ticaret yapmak istediğiniz sektör, ürün yada hizmet grubu bu işe uygun mu ? Rakipleriniz var mı ? İş planınız süreklilik arz ediyor mu ? Başlamadan önce objektif bir değerlendirme şart.

E-Ticaret Yazılımları

Size en uygun platform ve yazılımın belirlenerek yapılandırmasının yapılması.

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde tasarlanması ve çalışır hale getirilmesi.

Tanıtım ve Reklam

E-Ticaret sitenizin popüler arama motorlarında, sosyal medya mecralarında, uygulama ve görüntülü reklam ağlarında tanıtımının planlanması ve yapılması.

Bütçenizin en optimum şekilde değerlendirilmesine yönelik önlemlerin ve düzenlemelerin yapılması.

Danışmanlık ve Koçluk

Sürecin en akıcı ve verimli şekilde ilerlemesi için sizinle bu yolcuğunu gerçekleştiriyoruz. Marka, kurumsal kimlik, kullanılacak teknolojiler, operasyon sürecinin kurgulanması, tanıtım ve sürecin değerlendirilmesi.

Pazar Yeri Entegrasyonları

E-Ticaret yazılımızın popüler pazar yerleri ile entegrasyonunun sağlanması. Entegrasyon sürecinin akıcı ve hızlı şekilde tamamlanmasına ortam sağlanması.