Web Tabanlı Özel Yazılım Geliştirme

Sizin ihtiyacınıza özel geliştirdiğimiz web tabanlı yazılımlarla verimliliğinizi artırın.

Firma ve kurumların iş süreçleri artık web tabanlı yazılım platformlarına taşınıyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Online Ödeme Platformları, Online Rezervasyon Yazılımları, Ticari Yazılım Entegrasyonları (Mikro, Logo, Netsis), IP PBX ve VOIP Entegrasyonları,  IoT Cihazlar için Web Platformları.

Sizinde iş süreçlerinize katkı sağlayacak özel bir web tabanlı yazılıma ihtiyacınız varsa sizi dinlemekten memnuniyet duyarız.

Bize Ulaşın

Size Özel Web Tabanlı Yazılımlar

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Müşteri kayıtlarınızı ve müşterinize özel stratejik bilgileri saklayın. Doğru zamanda bilgileri kullanarak verimliliğinizi ve kazancınızı artırın. Mutlu ve memnun müşterilerde işin cabası.

Online Rezervasyon Uygulamaları

Online rezervasyon tüm konaklama tesislerinin ihtiyaç duyduğu direkt satış kanallarından bir tanesi.

Konaklama tesisleri için geliştirdiğimiz web tabanlı uygulamayı kullanarak online rezervasyon kabul edebilirsiniz. Doluluk oranları ve fiyatları online olarak web tabanlı yönetim arayüzünden günceleyebilirsiniz.

Ödemelerinizi online olarak tahsil edebilirsiniz. SMS entegrasyonu kullanarak tüm müşterileri gruplarına daha yakın olabilirsiniz.

IP PBX ve VOIP Çözümleri

Bulut santral sistemleri küçük ve orta ölçekli işletmeler için bütçe olarak erişilebilir, özellik ve kapasite olarakta ölçeklenebilir durumdadır.

IP PBX sistemlerini kullanarak müşterileriniz ile olan geleneksel telefon iletişimini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Müşteriniz sizi aradığında onları isimleriyle karşılayabilir, telefonunuz çalarken müşteriniz ile ilgili bilgi kartı bilgisayar ekranınızda görüntülenebilir.

Size özel ihtiyaç ve çözümler için bizimle iletişime geçiniz.

Online Ödeme Sistemleri (Online POS)

Fiziksel POS cihazları artık yerini Online olarak kullanılan sanal poslara bırakıyor.

Online ödeme sistemlerini kullanarak müşterilerinizden online olarak ödeme talep edebilir ve tahsilatını yapabilirsiniz. Ödemeler online olarak 3D Secure güvenlik doğrulamasından geçerek tamamlanır.

Ticari Yazılım Entegrasyonları

İşletmenizde kullanmış olduğunuz ticari yazılımlar imkan verdiği ölçüde internet ortamına açılarak daha işlevsel hale getirilebilir. Bu işletmenize esneklik katacaktır.

Örneğin muhasebe yazılımınızdan müşterilerinizin kendilerine ait Cari Hesap Hareketlerine web üzerinden erişmesini sağlayabilirsiniz, online mutabakat uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Online ödeme alarak aldığınız ödemeleri ticari programınıza direkt aktarabilirsiniz.

Benzer ve size özel özel yazılım entegrasyonları için bizimle iletişim kurunuz.

IoT Cihazlar için Web Platformları

IoT cihazlar edindikleri ve ürettikleri bilgileri kendi bünyelerinde barındırdıkları iletişim yöntemlerini kullanarak bir kaynağa kolayca aktarabilmektedir.

Bu bilgilerin anlamlı ve faydalı bir hale getirilmesiyse işin en önemli kısmı. IoT cihazlarınızdan alınan verilerin anlamı tablolar ve grafikler haline getirilmelidir. Limit değerlerin dışına çıkılması haline oluşturulması gereken alarm ve bildirimler oluşturulabilmektedir.

IoT veri işleme konusundaki ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçiniz.