Web Tasarımı ve Uygulama Hizmetleri

Profesyonel ve fonksiyonel web tasarım hizmetleri…

Web Tasarımı ve Uygulamaları; işletmeler, firmalar ve kurumların internet ortamında yer alması başlangıç noktası.

İyi bir web sitesi sizi potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde anlatır ve karar vermelerin etkili olur. Bu nedenle sizler için en iyi şekilde tasarlanmış ve kurgulanmış web siteleri oluşturuyoruz.

Sadece görsel açıdan değil işlevsel olarakta iyi kurgulanmış bir web sitesine sahip olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Bize Ulaşın

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz ?

Görsel Tasarım

Kullanıcı deneyimine hitab eden fonksiyonel ve şık tasarımlar.

Arama Motorları ile Uyumlu

Potansiyel müşterileriniz web sitenizin adresini bilmese bile arama motorlarını kullanarak size ulaşabilmeli. Hizmet verdiğiniz alanlar, sattığınız yada tanıttığınız ürünleri arama motorların sorgulayarak size ulaşabilmelidir. Sizin için arama motorlarıya uyumlu çalışan web siteleri tasarlıyoruz.

Destek

Web siteniz ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği anlaşmamız çerçevesinde sağlıyoruz. 1999’dan bu yana faaliyette olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek üzere uzman ekibimiz ile her zaman yanınızda.

Mobil Uyumlu

Kullanıcıların %80’inden fazlası artık web sitelerine mobil cihazlarından ziyaret ediyor. Sizin için mobil cihazlara uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

Web sitenizin içeriğini içerik yönetim sistemimizi kullanarak yönetebilir düzenleyebilirsiniz. Yeni sayfalar ekleyebilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Tüm bunları yapmak için uzman olmanıza gerek yok.

Her şey size ait ve Güvende

Sizin için oluşturduğumuz web sitesinin tüm tasarımı ve kaynak kodu size ait dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde erişebilirsiniz. Ayrıca kendi bünyemizde barındırdığımız tüm web sitelerinin düzenli olarak yedeklerini birden fazla lokasyona alıyoruz.